środa, 25 kwietnia 2012

#1 Asymetryczna spódnica

Witam Was wszystkich .To może zabawne , że w pierwszy dzień na blogu zamiast się przedstawić wolę napisać o asymetrycznych spódnicach . Najpierw jednak powiem te kilka zdań o sobie .
Jestem Ania.Interesuje się modą , fotografią , modelingiem , projektowaniem.Uczę się w gimnazjum , a moje plany po gimnazjum to szkoła wojskowa.Lubie pomagać oraz się śmiać , ale nie każdy ma z nas ten dobry dzień.To chyba tyle . Jeżeli masz jakieś pytania śmiało pisz!
Co to spódnic to wielki HIT HIT HIT ! Pośród nas - blogerek prawda ? Blog będzie dobry dla każdego , kto nie wydaje fortuny na ubrania i dodatki.Lubisz robótki ręczne ? To dobrze ! A więc zaczynamy !

Podobają mi się te spódnice najlepiej długie i falowane .Myślałam nad zakupem jednej , ale postanowiłam dzisiaj że sama ją zrobię , wystarczy znaleźć dobry materiał i będzie dobrze .Oczywiście moje męczenia pokaże na blogu :)  Oto kilka z pięknych kreacji !

Są piękne . Do nich najbardziej pasują białe lub czarne bokserki lub piękne bluzki w kwiatki . Do tego jakiś czadowy naszyjnik i jakieś buty w stylu troopa  steve madden.Następny zestaw to czarna skóra oraz czółenka . Oto moje wyobrażenie :
Tak będę Wam wszystkim pokazywała moje OOTD.Na internecie.Oczywiście i nie tylko lecz tu są moje wyobrażenia !
Pozdrawiam ! 


2 komentarze:

  1. Nie jestem fanką tego typu spódnic (*-* ). W ogóle nie jestem fanką spódnic =(^o ^)=

    OdpowiedzUsuń
  2. pamiętasz może skąd jest ta różowa spódnica (zdjęcie, na którym jest 8 spódnic, pierwsza od lewej)

    OdpowiedzUsuń